درباره بارثاوا

تولیدی پوشاک بارثاوا

تحقیقات دانشمندان و باستان شناسان نشان می دهد که اقوام ایرانی از نخستین کسانی بودند که به فن ریسندگی، بافندگی و رنگرزی پارچه و دوخت پوشاک دست یافتند و نیز از نخستین اقوامی بودند که پوشاک را نه به عنوان تن پوش بلکه به عنوان وسیله ای برای آراستگی مورد استفاده قرار دادند.

شرکت بارثاوا رسالت خود می داند که با افتخار به هنرگذشتگان ، با استفاده از تکنولوژی و دانش روز دنیا به افتخارات و درخشش تولیدات داخلی بیافزاید و ضمن کمک به رشد صنعت تولید پوشاک در کشور عزیزمان ایران بهترین البسۀ ورزشي را طراحی، تولید و به هم میهنان عرضه نماید، به گونه ای که هموطنان را از خرید کالای مشابه خارجی بی نیاز گرداند.


تاريخچه

واحد صنعتی پوشاک بارثاوا با اندوخته ای غنی از ایده ، طرح و عمل، همراه با اهداف بلند مدت و اندیشمندانه در سال 1379 بنیان نهاده شد.
در طی سالها تفکر،تلاش ، کسب تجربه و گام هایی محکم و برنامه ریزی شده توانسته ايم با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا ، پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات در صنعت پوشاک، آموزش پرسنل خبره و بهره مندی از کارکنانی توانمند و متعهد در سایه حمایتهای همیشگی و بی دریغ هموطنان بزرگوار، نه تنها در بخش طراحی، مدسازی و تولید که در حیطه خدمات فروش و پس از فروش هم، فعالیت های خود را در سطح استاندارد های جهاني مطرح نماييم.

كيفيت توليدات بارثاوا بطور مستمر ارتقا‌ء يافته، بگونه‌اي كه امروزه توليدات بارثاوا از نظر كاربرد مواد اوليه ، تكنولوژي مدرن طراحي و دوخت و ساير جزئيات فني همگام با كيفيت توليدات خوب دنيا بوده وحتی در بسیاری موارد در سطح بالاتری نیز قرار گرفته است.لازم به ذکر است كليه اجناس توليدي اين واحد در داخل كشور با نصف قيمت‌هاي بين‌المللي كالاي مشابه به بازار عرضه مي‌گردد. این واحد در حال حاضر با بیش از 100 فروشگاه فعال در سطح کشور همکاری کرده و براي يكايك آنها در طول سال خدمات و تسهيلات ويژه‌اي در نظر گرفته است .

استقبال وحمایت شما عزیزان درگسترش شرکت تولیدی بارثاوا نقش عمده ای ایفا می نماید. هدف این شرکت ، جلب رضایت شما بزرگواران است.

خواست مشتري نامحدود است ،كيفيت هميشه در درجه نخست و تنوع پايان ندارد.

طی سالها حسن نیتمان را نشان داده ایم با تولید کالای مرغوب ایرانی ، در ضمن اشتغال فرزندان میهن عزیزمان و افتخار آفرینی در تولیدات داخلی.

بارثاوا نتیجه سالها تجربه وتخصص ،همواره کوشا برای ارائه بهترینها وبرترینها با همراهی هموطنان تقدیم به آیندگان.

تولیدات

تولیدی پوشاک بارثاوا تولید کننده پوشاک ایروبیک و بدنسازی
اعم از :